Saugantiems savo prabangų automobilį

Saugantiems savo prabangų automobilį

KASKO draudimas: viskas, ką turite apie jį žinoti

Šiandien galime rinktis vieną iš daugybės draudimo rūšių. Tačiau šį kartą pakalbėsime plačiau tik apie vieną iš jų. Tai – KASKO draudimas. Viskas, ką privalu žinoti apie jį, bus pateikta šiame tekste.
Esmių esmė – tai šios draudimo rūšies paskirtis. Tai – draudimo rūšis, skirta automobiliams apdrausti, o nuostoliai bus atlyginti šiais atvejais: avarijos, vagystės, nelaimingo atsitikimo, stichinių nelaimių ar vandalizmo. Nors neretai yra sakoma, kad daug kas priklauso nuo paties žmogaus, reikia pastebėti, kad šis posakis tikrai ne visada yra teisingas – todėl tais atvejais, kai niekas nuo jūsų pačių nepriklauso, o rezultatas – nuostoliai, pigiausias KASKO draudimas tikrai pravers.
Šią draudimo rūšį gali pasiūlyti ne viena draudimo įmonė. Svarbu pabrėžti, kad kai kurios įmonės kartu su šiuo draudimu už tą pačią kainą siūlo ir dar papildomų paslaugų, pavyzdžiui, techninę pagalbą kelyje. Būtent šios papildomos paslaugos yra vienas reikšmingiausių dalykų, į kurį žmogus, norintis apdrausti automobilį draudimu, turi atkreipti dėmesį: išanalizuokite esamą situaciją ir rinkitės tą įmonę, kuri už tą pačią kainą gali pasiūlyti daugiausiai.
Ne ką mažiau svarbus akcentas yra ir rinkos vertė. Pasirodo, jog transporto priemonė yra apdraudžiami rinkos verte. Na, o jei nutinka vienas iš aukščiau išvardintų įvykių, draudimo kompanija išmokės išmoką, atsižvelgdama į tos dienos rinkos vertę. Nors yra daug kriterijų, nuo kurių priklauso, kokia bus išmoka, belieka tik pridurti, jog kuo automobilis yra naujesnis, tuo ir išmoka bus didesnė.
Tiesa, nemaža dalis draudimo kompanijų, kurios siūlo apsidrausti čia draudimo rūšimi, savo klientus nuolat informuoja apie tai, kad automobilyje niekada negalima palikti raktelių. Kas nutiktų tokiu atveju? Pasirodo, tuomet, toks atvejis nebūtų laikomas draudžiamuoju, o išmoka – neišmokama.
Norite draustis šiuo draudimu, tačiau vis dar delsite, ne nežinote, kokią išmoką galėtumėte gauti vienos ar kitos nelaimės atveju? Nepraleiskite progos pasinaudoti internetinėmis skaičiuoklėmis, kurios, pateiks preliminarią informaciją apie išmokas, vos tik įvedus tam tikrus duomenis. Tokios skaičiuoklės palengvins sprendimo priėmimą.
Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad ir be tokios skaičiuoklės yra aišku, kad draustis šiuo draudimu yra verta: nei vienas nesame apsaugotas vagių ar vandalų, pradėję dieną sėkmingai, negalime būti tikri, jog vakare nesukelsime avarijos ar nelaimingo atsitikimo, o jei dieną švietė saulė, dar nereiškia, kad oro sąlygos nesuprastės ir nesukels stichinių nelaimių.

Daugiau informacijos apie draudimą ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2015-04-20