SEO paslaugos nėra atliekamos paprastai ir greitai

SEO paslaugos nėra atliekamos paprastai ir greitai

Tegul nesupyksta klientai, bet dažnai ima juokas iš tų, kurie galvoja, kad seo paslaugos yra tik jaunų žmonių išmislas, kad tik prasimanyti pinigų ir, kad seo paslaugos yra atliekamos vos ne vienu rankos mostu. Toli gražu tai nėra ir nereikia dramatizuoti, kad daug kainuojančios paslaugos yra tik išpūstas seo paslaugos burbulas. O keisčiausia yra tai, kad dauguma mano, jog jie ir patys gali pasiekti norimų rezultatų internetinėje paieškoje, todėl atsiraitoję rankoves kimba į taupymo programą visu pajėgumu, bet…

Daugelis klientų kurie kreipiasi dėl seo optimizavimo ir paslaugos yra patys jau pabandę atlikti tam tikrus optimizavimui būdingus veiksmus, tačiau po kiek laiko padarė išvadas, kad gaišti brangų laiką nežinant kokius veiksmus reikia atlikti norint pasiekti rezultatus, neapsimoka ir nėra naudinga.

Juoko verti verslininkų veiksmai prasideda tuomet, kai internete jie perskaito kelis įdomiai parašytus straipsnius apie tai, kaip galima nemokamai optimizuoti savo internetinį puslapį ir jį iškelti į GOOGLE sistemos top’ą. Tik ne visi jie supranta, kad tokie straipsniai skirti ne verslininkų informavimui kaip reikia pačiam atlikti svetainės optimizavimą. Jo tikslas kitas, bet ne visi tai supranta, todėl pasimauna ant informacijos trūkumo.

Norintiems sutaupyti ir galvojant, kad patiems pavyks išsikelti savo internetinį puslapį atsakysime, jog tai neįmanoma, jei neatliksite tam tikrus veiksmus, nepasiruošite darbų plano ir nuosekliai jų nesilaikysite. Todėl tam, kad suprastumėte, jog seo paslaugos nėra išgalvotos, pateiksime kelis variantus Jūsų apsisprendimo įtvirtinimui.

Taigi, greičiausiai, kad daugelis yra girdėję, jog pakanka tik seo straipsnių ir jais užbombinti visus blogus ir rezultatai bus akivaizdūs. Ne, taip nėra, nes kiekvieni darbai turi savo eigą ir eiliškumą. Taip, seo straipsniai yra viena iš seo priemonių optimizavimo įgyvendinimui, bet tai nėra pagrindinis įrankis, kuri gali duoti maksimalią naudą svetainės kėlimui. Bet nereikia pamiršti ir tų veiksmų, kurie privalo būti atlikti iki straipsnių talpinimo. Taip, taip, seo optimizavimas prasideda ne nuo tekstų talpinimo kažkur ir su nukreipimais į kažką. Pirmoje eilėje privalu optimizuoti patį puslapį, kurį kelsite iš vidaus. Tai yra sukelti kodus į vidų, sujungti juos, kad būtų galima sakyti, jog seo modulis jau sutvarkytas. Tada sutvarkyti dar ir svetainės title bei descriptions aprašymus pagal norimas siūlyti paieškoje temas.

Taigi, jei visa tai Jums žinoma, kodėl skaitote straipsnius, kurie nėra rašomi dėl skaitytojų informavimo?! 🙂

Straipsnis parašytas: 2014-11-11