Siuntos UK reikalingos ir artimųjų palaikymui

Siuntos UK reikalingos ir artimųjų palaikymui

Siuntiniai iš UK kasdien, jei taip galima sakyti, pasiekia tai vieno ar kito lietuvio namus. Tai džiaugsmą nešantis dalykas, kuris padeda tiek lietuviams Lietuvoje sudurinėti galus, tiek ant kojų atsistoti išvykusiems dirbti į Jungtinę Karalystę.

Žinoma, kad ne visiems emigrantams pasiseka iškart susirasti darbą, nakvynę ir įsitvirtinti nuo pat pirmos atvykimo dienos. Bet yra tokių laimingųjų, kurie darbą sugeba atrasti tą pačią dieną po to, kai Anglijos oro uoste nusileido lėktuvas. Taip, tai vadinama sėkme. Todėl tokios nuotaikos skatinami, lietuviai siunčia į Lietuvą siuntinukus iš UK, kad artimieji Lietuvoje gautų nors nedidelį prezentą to džiaugsmo, kurį patiria išvykę artimieji.

Siuntų tarnybų pasaulyje yra labai daug, o ir kainų įvairių galima rasti tokio pat svorio siuntiniams. Todėl taupantys lietuviai ieško įvairių būdų kaip pigiau išsiųsti savo artimiesiems siuntinį iš UK, arba paremti emigravusius artimuosius siuntiniu iš Lietuvos. Todėl jiems į pagalbą ateina siuntos UK, kurios vežamos ar gabenamos mikroautobusais kartu su keleiviais, kurie nenorėjo skristi, bet pasirinko kelionę mikroautobusu į Angliją, arba Lietuvą.

Siuntos UK yra vežamos kelias dienas, nes atstumas nuo Lietuvos iki UK yra nemažas, suprantama, kad toks pats atstumas bus ir vykstant ir iš UK į Lietuvą. Todėl siuntiniai į rankas taip nepapuola, kaip tai nutinka siuntinius siunčiant oro paštu, kai siuntinys pristatomas į oro uostą ir priduodamas tik kaip bagažas, kurį kitoje reiso pusėje privalės pasiimti adresatas su pasu ar kitu ID dokumentu, kuris patvirtina tapatybę.

Bet niuansas yra kitas. Gaunant greitai siuntą, ją būtina ir atsiimti iš oro uosto, kas toliau gyvenantiems sudaro tam tikrų susisiekimo ar judėjimo problemų, nes viskas kainuoja, todėl kartais tenka pasverti už ir prieš ir nuspręsti ar tikrai verta siųsti siuntinį, kuris artimiesiems kainuos beveik tiek pat kiek sumokėjote už siuntinį patys.

Kad netaptų siuntiniai auksiniais, į Uk galima siųsti mikroautobusu sumokėjus nedidelę sumą, kuri, priklausomai nuo siuntos svorio kainuoja nuo dešimt svarų iki kokių 60-70 svarų, kurį dar pristato dar ir prie durų po to, kai iš Jūsų rankų siuntinys paimamas. Todėl nėra nieko patogiau už siuntinį, kuris pristatomas nuo siuntėjo prie gavėjo durų ir kainuoja pigiau, nei oro siuntinių gabenimo paslaugos. Žinoma, siuntiniai keliauja mikriuku kelias dienas, bet sutaupius ant siuntimo kaštų, šiek tiek finansinės paramos grynaisiais galima įduoti ir į rankas.

Taigi, naudokitės siuntomis UK ir taupykite lėšas, kuriomis galite paremti savo artimuosius papildomai.

Keleiviu vezimas i Vokietija.

Straipsnis parašytas: 2014-12-09